CIB by VIVO Opleiding 2 september 2025
Tickets
CIB by VIVO Opleiding 2 september 2025
BELANGRIJK: meld je aan om hierboven het aangepast tarief te zien op basis van jouw profiel!
Aanmelden of wachtwoord opnieuw instellenJe hebt geen CIB-account maar wenst je wel in te schrijven?
InschrijvingsformulierOver
Energieaspecten bij de verkoop en verhuur van residentieel en niet residentieel vastgoed: verplichtingen inzake energieprestatie, EPC en renovatieplicht (3u)
In deze opleiding gaan we in op de recentste juridische ontwikkelingen rond de energieaspecten die van belang zijn bij bouw/renovatie en verkoop/verhuur van gebouwen.
Komen aan bod:
• een algemeen overzicht van de verschillende energieprestatiecertificaten (EPC) en energieprestatie-eisen bij nieuwbouw en energetische renovatie (EPB);
• praktische voorbeelden van het toepassingsgebied van EPC;
• de renovatieverplichtingen voor niet-residentiële én residentiële gebouwen;
• de toekomstige ontwikkelingen (cf. Vlaams Regeerakkoord 2024-2029) en een toelichting binnen het ruimere Europees kader m.b.t. de energieprestatieregelgeving;
• (andere) aandachtspunten inzake ‘energie' bij vastgoedtransacties van residentieel en niet-residentieel vastgoed.
Programma
14:00u Onthaal14:30u Start van de opleiding
16:00u Pauze
17:30u Einde
Praktisch
Kasteel van Saffelaere
Spreker: Mario De Ketelaere
Annulatie
Kunt u niet aanwezig zijn, verwittig tijdig VIVO!
Indien u hen niet verwittigt, kunnen ze een lid langdurig uitsluiten op andere opleidingen.