Dag van het Vastgoed 2026
Filters
Stel je eigen Dag van het Vastgoed samen door een keuze te maken uit onderstaande lezingen.
Kies er één om 10u, één om 11u15 en één om 13u30. Gelieve ook te registeren voor het ontbijt en de lunch tijdens onze Dag van het Vastgoed.
Aansluitend op Dag van het Vastgoed 2026 is er ook de
mogelijkheid deel te nemen aan de Netwerkreceptie!
Inschrijven kan hier.
OPGELET:
Studenten dienen te registreren met het e-mailadres van hun schoolaccount om te kunnen genieten van het studententarief (55€ inclusief BTW)!
CIB-lid andere Kamer of commerciële partner van CIB? Registreer via de link in de uitnodigingsmail om van het voordeeltarief met korting te kunnen genieten!
-
Mondy Alexander, Advocaat bij Moore LawKerckhof Bruno, Directeur Dienst Opsporing bij BIVDe Smet Michaël, Business Development Manager bij SWECO BelgiumBurssens Frank, Advocaat bij Everest Law AdvocatenVastmans Stijn, Advocaat bij Tiberghien AdvocatenBogaert Jan Willem, CEO bij BCD ServicesVandersnickt Steven, Notaris bij Notaris Steven Vandersnickt BV
Er moet een adres worden opgegeven om een kaart in te sluiten