Evenement Dag van het Vastgoed 2026 begint om 16 okt. 2026 09:00:00 (Europe/Brussels)
EPC & conformiteitsattest: Van verplichting naar meerwaardeen: van verplichting naar meerwaarde
Locatie: Zaal 4 - 16/10/2026 11:15 - 16/10/2026 12:15 (Europe/Brussels) (1 uur)
EPC & conformiteitsattest: Van verplichting naar meerwaardeen: van verplichting naar meerwaarde
Bogaert Jan Willem
CEO met BCD Services
+32 494 75 16 48
Bogaert Jan Willem
CEO met BCD Services
+32 494 75 16 48

Jan Willem Bogaert is de drijvende kracht achter BCD Services, een bedrijf dat gespecialiseerd is in technische ondersteuning en keuringen binnen de vastgoedsector. Als zaakvoerder heeft hij het kantoor uitgebouwd tot een belangrijke partner voor vastgoedmakelaars, syndici en particulieren.


EPC's en conformiteitsattesten worden vaak gezien als administratieve verplichtingen, maar ze kunnen veel meer betekenen dan dat. Ze bieden niet alleen inzicht in de kwaliteit en energieprestaties van een woning, maar kunnen ook een belangrijke rol spelen bij verkoop, verhuur, renovatie en waardebepaling.

Tijdens deze sessie ontdek je hoe je EPC's en conformiteitsattesten correct interpreteert, welke verplichtingen vandaag gelden en welke aandachtspunten je zeker niet over het hoofd mag zien.

Er moet een adres worden opgegeven om een kaart in te sluiten